• 10.06.2015 16:19

  Seč Camp Fest se blíží

  Dámy a pánové, všichni koukejte v sobotu 13. 6. dorazit na www.festivalsec.cz

  Kyx hraje od 18:00 a, POZOR, máme překvápko - poprvé s námi zazpívá Nikol: https://www.facebook.com/nikol.pialova?fref=ts

 • 03.06.2015 19:47

  Fanda jede do Londýna...

  ... na křest vinylu Hospital Records a, co hlavně, přiveze s sebou pár kousků téhle žluté krásy. Jako první české kapele se nám podařilo dostat se do spárů této nahrávací a producentské společnosti a náš remix bude už navždycky (protože vinyl lasts forever) na tomto světě. Pokud po nás nezůstane nic, tak tohle jo. To se nám fakt povedlo!

 • 01.06.2015 18:40

  Luxusní koncert s KFP

  Přátelé a kamrádi,

  děkujeme za podporu při úžasném koncertě s Komorní filharmonií Pardubice! Víc obrázků a komentářů najdete tady a pak ještě tady

 • 13.05.2015 07:23

  Představujeme hostující zpěvačky

  Přátelé, všechny tyto milé dámy jsme zlákali ke spolupráci a naši společnou produkci budete moci potleskem zhodnotit už 27.5. v chrudimském Muzeu:

   

  Michaela Jonczy je popová a gospelová zpěvačka, od roku 2006 jedna z výrazných osobností pražského gospelového souboru Maranatha gospel choir. Sólově se zpěvačka začíná objevovat v menších pražských klubech a kavárnách roku 2009 s jazz-popovým projektem Michaela Jonczy Trio. Na podzim roku 2013 se Michaela stává frontmankou autorské acid-popové kapely MooF, s níž si během několika měsíců plní sen a účastní se festivalů United Islands či Štěrkovna Music Fest. Kromě zmíněných formací má za sebou spolupráci s Jiřím Cerhou a C&K Vocalem, Kamilou Nývltovou, T.O.P. Dream Company či Madfinger.

   

  Josefina Žampová pochází z Jižních Čech, z malého města Slavonice. Od svých 17ti let je zpěvačkou swingového bigbandu Zatrestband, s tímto tělesem zpívá dodnes. V součastnosti má také svůj vlastní projekt, se kterým vystupuje na plesech, firemních akcích a soukromých večírcích. V letošním roce dokončuje Vyšší odbornou školu při konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze, je absolventkou v oboru jazzový zpěv.

   

  Petra Schacherlová (Chlebníčková) se narodila v Brně. K hudbě tíhla od malička, protože oba její rodiče jsou profesionální muzikanti. Ke zpěvu se však dostala až v osmnácti letech. Nejvíce jí učaroval jazz, jemuž se začala věnovat s „Junior Big bandem“ při ZUŠ Veveří 133 v Brně. V současné době je Petra sólistkou „Rozhlasového swingového orchestru Václava Hlaváče“, zakladatelkou a členkou kapely „Two Towers Hulu Jazz“ a pravidelným hostem v kapelách „jazZÍKAspol.“ a „unORGANized band“. Petra žije v Českých Budějovicích, pracuje jako ředitelka a učitelka cizích jazyků v „Jazykovce Petra“; zpívání a hudba vůbec, jsou však jejím celoživotním koníčkem a potěšením.

   

 • 16.04.2015 15:43

  Večer plný hudebních spoluprací

  Přátelé,

  je to tady. Po delší odmlce, kdy jsme zkoušeli nový repertoár, a zajeli zahrát kamarádům a kolegům do Lanškrouna, s tím můžeme konečně ven - oficiální plakát naší květnové veleakce je na světě! Našlápnutý program, skvělí hosté, spousta energie a ještě daleko víc, prostě hluboký kulturní zážitek - to vše vás čeká 27. 5. v chrudimském Muzeu.

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Anketa

Líbí se vám naše stránky?

Celkový počet hlasů: 3056