• 29.08.2017 18:29

  Sezóna 2017 v plných obrátkách

  Sledujte kalendář, protože sezóna je v plném proudu! Uvidíte a uslyšíte nás v Chrudimi, Hradci Králové a taky všude jinde. Těště se, protože my se těšíme moc. Pokud nás chcete vidět znova (my vás vidět chceme!), tak tentokrát musíte vyrazit až na hory - na Václava odpoledne hrajeme totiž na dni otevřených dveří ve společensko-kulturně-vědeckém prostoru FABRIKA TEMNÝ DŮL.

 • 27.08.2017 15:28

  Jimramov rulez

  Děkujeme za vřelé uvítání a podporu během celého koncertu, bylo to zase ono! moc se to neví, ale stačilo málo a mohli jsme hrát bez dirigenta a kytaristy Kuby. Vše ale nakonec dobře dopadlo a na pódiu nakonec byl přítomen jak dirigent Roman, tak Kuba, posílený dokonce o spolukytaristu Kryštofa (credits 2 Fanda za rychlou organizaci a dovoz Kryštofa). Přátelé, měli jste tak jedinečnou možnost poslechnout si produkci Kyxu se dvěma vynikajícími sólovými kytaristy a my víme, že to stálo za to! Fotky budou zde.

 • 18.09.2016 22:01

  Přípravy na Žluťáka a ohlasy na Náplavku

  Kdo sleduje, náš kalendář, ví, že 30. září budeme společně s Viktorem a dalšími u Žluťáka v Pardubicích. Přijďte se podívat! Do toho všeho se nám podařilo ještě na poslední letní chvíli zahrát na pražské Náplavce. Dokázali jsme přebít i diskotéku na připluvším parníku a podle ohlasů kolemstojících hipsterů i nehipsterů se náš koncert líbil. To jsme rádi!

 • 06.06.2016 06:54

  Víkendový dvoják v Pardubicích a na Vyšehradě

  Děkujeme, že jste se na nás v takovém počtu přišli podívat do Divadla 29, kde se skoro nedalo dýchat, ale o to větší zážitek to na obou stranách pódia byl. Díky i za návštěvu na zahájení Vyšehraní, kde jsme vystoupili jako doprovod Blue Effectu. Na případné fotky z D29 čekáme, ale fotoreport z Vyšehraní je ready a je tady :-) plus teď a tady vidíte krásnou úvodní fotku z Vyšehradu - to jsou panoramata! Kyx teď čeká valašská mise ve Valmezu a hned první den v červenci vyvrcholíme při koncertu na Yanderově. Sledujte v kalendáři naše termíny

 • 23.05.2016 06:46

  Letní hraní Kyxu

  Kamrádky a kamarádi,

  děkujeme za přízeň na otevírání lázeňské sezóny v Lázních Bohdaneč! Pilně sledujte kalendář, protože následující týdny budeme hrát jako o život. Bude Divadlo 29, legendární chrudimský Yanderov a další akce s Blue Effectem Radima Hladíka. Těšte se, my se těšíme! Náplavka nám zatím nevychází kvůli počasí, ale jednou to přijde! Budeme vás informovat

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Anketa

Líbí se vám naše stránky?

Celkový počet hlasů: 4585